FOTO/ Tifozët e Partizanit nuk ndalen, sfidojnë shiun dhe mbështesin nga tarraca e pallatit

Partizani i këtij sezoni, pati probleme sa i përket merkatos për shkak se tregu u bllokua, ndërsa duhet theksuar se skuadra e kuqe tashmë kur kanë kaluar pese javë kampionat, duket në udhë të mbarë.

Kualifikimi për të vijuar rrugën deri në fund në Kupën e Shqipërisë, pa thënë se në kampionat, të kuqtë janë në vend të parë dhe në rrugë të mbarë. Tashmë janë një grup i konsoliduar dhe skuadër që luajnë mjaft mirë futboll. Natyrisht që dora e Ilir Dajës ka filluar që të ndihet, por ajo që bën jo pak përshtypje është mbështetja e madhe e tifozëve të kuq.

Në shi apo duke sakrifikuar jo pak, po e ndjekin skudrën e tyre nga “tribuna të sajuara”, mbi ura apo në taracat e pallateve siç mdodhi edhe dje në Elbasan kur kanë shijuar fitoren ndaj Skënderbeut.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al