Dovedan: Tirana e Teuta me pretendime, por Bylisi i ka vënë në vështirësi

Pesë javë pa asnjë fitore, askush nuk Ballsh nuk e kishte menduar një ecuri të tillë. Një mungesë fati më shumë se ngërç psikologjik, sepse lojtarët mallakastriot shihen të shumtë para portës kundërshtare dhe kjo është vënë re në të gjitha sfidat e luajtura, por edhe shpërdorojnë shumë. Pas ndeshjes në emisionin “gol pas goli” në “Supersport”, trajneri Veljko Dovedan ka pohuar: “Na mungon goli. Kur Teuta mbeti me 10 lojtarë aktivizuam 2 sulmuesa”.

“Besoj se do të zgjidhim këtë çështje. Presim orën dhe momentin të marrim sulmues. Besoj do ta zgjidhim. Luajmë, krijojmë raste, por për fat të keq nuk arrijmë të shënojmë.”

“Tirana dhe Teuta janë shumë ekipe të forta dhe në fushë ne kemi qenë si të barabartë ndaj tyre”, u shpreh Dovedan në fund të sfidës me Teutën e cila përfundoi 0-0.

/Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al