sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Luftëtari ka nevojë për merkato, as goleada nuk e kënaq Jovanoviçin

Luftëtari do të kërkojë të bëj merkato, ndonëse deri më tani ka afruar lojtarë që kanë luajtur më parë në Kategorinë e Dytë dhe të Parën. Por, ajo që bie në sy janë edhe dy afrikanët, Mokoko që luan si sulmues dhe Lampety, ganezi që nuk është i panjohur, pasi ka katër sezone që luan në vendin tonë në Kategorinë e Parë në fazën defensive me skuadra si: Burreli e Shënkolli në sezonet e fundit.

Nga ajo aë bie në sy, është se pjesë e grupit janë edhe lojtarë titullarë të sezonit të shkuar, ku bien në sy emra me kualitet dhe eksperiencë, si: Aurel Demo, Arvenold Qyrani, Klinti Qato, apo dhe lojtarë si Bakaj, Alinani e të rinjtë që morën minuta seoznin e shkuar si: Stroka, dy Malajt e portiere i ri Basha.

Por, Jovanoviç ka kërkuar merktao për Superioren…asi fitoja 6-0 me Këlcyrën nuk e ka bindur!

E.S./Vipsport.al/