sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

I kuruar në detaje, zbulohet kompozimi i topit të ri për sezonin 2020-21 në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve është kompeticioni më i rëndësishëm europian për klube, ndërsa ka një vëmendje të jashtëzakonshme edhe nga ana e tifozëve të futbollit. Ndaj, aty çdo detaj është i rëndësishëm, teksa një kureshtje të veçantë në çdo sezon ka për dizenjimin e topit.

Këtë herë për sezonin 2020-21, sërish kompozimi i sferës nuk i ka zhgënjyer pritshmëritë duke qenë se është pëlqyer jashtëzakonisht.

Topi këtë herë ka një dominim të ngjyrës së bardhë dhe blu, por janë të dallueshme edhe nuanca të blusë e të kuqe gjithashtu. Topi i ri do të debutojë në fazat eliminatore të Ligës së Kampionëve dhe sigurisht do të përdoret edhe për fazën e grupeve. /VipSport.al/