sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Zyrtare: Vazhdojnë largimet te Teuta, Kalaja e mbyll pas vetëm një sezoni

Arlind Kalaja nuk do të jetë pjesë e Teutës në sezonin e ardhshëm. Anësori u bashkua me durrsakët verën e shkuar, por nuk ka mundur të gjejë hapësirat e duhura. Ai zbriti vetëm 12 herë në fushë me Teutën këtë sezon, ku vetëm dy ndeshje i nisi si titullar, pa mundur të gjejë në asnjë rast golin. Mungesa e hapësirave ka qenë faktori kryesor, që ka çuar në divorc mes shkodranit dhe klubit bregdetar. 24-vjeçari është largimi i tretë nga Teuta, pas sulmuesit Idelino Gomez dhe Sherif Kallakut. /vipsport.al/

Postimi i klubit të Teutës:

Arlind Kalaja nuk është më pjesë e Teutës, pasi është vendosur të mos vazhdohet bashkëpunimi. KF Teuta komunikon përfundimin e bashkëpunimit me futbollistin. Mesfushorin anësor Arlind Kalaja i cili nga sot nuk është më pjesë e Teutës. Në mungesë të akordit për rinovim, dy palët kanë zyrtarizuar ndarjen .KF Teuta me këtë rast falënderon Kalan për kontributin e dhënë në fanellën blu, duke i uruar gjithë të mirat në të ardhmen.

more recommended stories