sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Zyrtare: Uillian kalon në “Emirates Stadium”, braziliani nuk i ndahet Londrës

Drejtoresha e Çelsit, Marina Granovskia i tha se nëse nuk dëshiron kontratë afatshkurtër, mund të largohet dhe Uillian Borges ashtu bëri. 32-vjeçari vendosi të lërë anën blu të Londrës për të kaluar te Arsenali ditën e sotme, ku ka firmosur kontratë 3-vjeçare dhe do të vendoset nën urdhërat e Mikel Artetës.

Uillian u largua pas plot gjashtë vitesh te Çelsi, ku u shndërrua në golashënuesin e gjashtë të historisë dhe lojtarin e gjashtë me më shumë ndeshje në ekipin nga “Stamford Bridge”. Uillian do të mbajë fanellën me numrin 12 te Arsenal, që sezonin e ardhshëm do të luajë në Europa League, falë fitores së Kupës, pikërisht ndaj Çelsit në finale. /vipsport.al/