sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Zyrtare: Renato Malota është i Laçit, mbrojtësi firmos me kurbinasit

Renato Malota pas dy vitesh e gjysmë vendosi të lërë Vllazninë për të provuar një tjetër aventurë në Kategorinë Superiore. Mbrojtësi nga Lezha ditën e sotme i është bashkuar skuadrës së Laçit. Ishte folur edhe më përpara për marrëveshjen e tij me kurbinasit dhe sot ka ardhur zyrtarizimi.

Klubi kurbinas, njoftoi afrimin e Malotës përmes llogarisë zyrtare të klubit në “Instagram”. Detajet e kontratës së 31-vjeçarit nuk bëhen të ditura nga klubi, teksa menjëherë do i bashkohet pjesës tjetër të ekipit për tu vënë nën urdhërat e trajnerit Cungu, në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e raundit të parë eliminator të Europa League ndaj ekipit azer të Keshla. /vipsport.al/

more recommended stories