sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Zyrtare: Dy ndeshje dhe një gol mjaftojnë, Vajushi rinovon me klubin rumun

Armando Vajushi vazhdon të ketë probleme me dëmtimet, që e kanë shoqëruar gjatë gjithë karrierës. Për shkak të tyre ish-sulmuesi i kombëtares ndërpreu bashkëpunimin me Teutën për të qëndruar disa muaj pa klub e më pas në janar siguroi një kontratë 6-mujore te Petrolul Plojeshti në ligën e dytë rumune.

Edhe te rumunët, 28-vjeçari nuk mundi të luajë shumë, duke u aktivizuar në vetëm dy ndeshje dhe realizuar një gol. Petrolul është bindur për aftësitë e sulmuesit dhe klubi ka vendosur t’i rinovojë kontratën edhe për një tjetër sezon. Rinovimin e Vajushit e ka njoftuar vetë klubi i Petrolul, që ka postuar edhe foto të sulmuesit, duke firmosur kontratën e re. /vipsport.al/

more recommended stories