sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

VIDEO / Të gjithë tallen me Aubamejang, kapiteni i Arsenalit hedh në tokë Kupën FA

Pierr Emerik Aubamejang ishte thuajse perfekt në finalen e Kupës FA, pasi me golat e tij ndihmoi Arsenalin të fitonte 2-1 ndaj Çelsit. Thuajse perfekt, pasi në momentin historik, atë ku kapiteni çon trofeun, ai gaboi gjithçka duke hedhur Kupën në tokë, mes të qeshurave të shokëve të skuadrës që nuk u besonin syve.

David Luiz dhe Aleksander Lakazet ishin të parët që shpërthyen në të qeshura ndërsa edhe vetë kapiteni i Arsenalit vyri duart në kokë për atë që kishte bërë, para se të merrte përsëri tofeun dhe ta ngrintë lart për të nisur festimet e Kupës FA numër 14 që fiton Arsenali.

“Atij i duhet pak më shumë experience me trofetë. Mund ta bëjmë të mësohet me to”, tha duke qeshur trajneri Mikel Aterta pas ndeshjes, duke shpresuar që kjo nuk ishte e fundit me Aubamejang në radhët e ekipit të tij. /vipsport.al/