sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

VIDEO/ Nuk deshi të luante ndaj Sitit, Bejl pret ndeshjen e sotme duke luajtur golf

Zinedin Zidan në konferencën para ndeshjes ndaj Mançester Sitit ditën e sotme mes të tjerash u shpreh: “Bejl nuk deshi të luante në këtë ndeshje, e vendosi ai vetë”. Uellsiani dhe tekniku francez nuk gëzojnë aspak një marrëdhënie të mirë dhe sulmuesi prej kohësh nuk luan e qëndron i painteresuar në stol.

Marrëdhënia e tij me klubin është e nderë dhe e vetmja gjë që e mban Bejl në Madrid është paga. Uellsiani pritet të mbyllë kontratën me Realin dhe deri në 2022-shin, Bejl do të praktikojë pasionin e tij, golfin. Ashtu siç ka bërë ditën e sotme vetëm disa orë para ndeshjes vendimtare të skuadrës së tij ndaj Mançester Sitit.

Uellsiani është filmuar në një video nga televizionet spanjolle, ku shihet tesksa luan golf dhe shijon pushimet e kërkuara me pahir ndaj klubit. Një episod që ka ngjallur shumë reagim të tifozët dhe mbarë opinioni sportiv në Spanjë dhe jo vetëm. /vipsport.al/