sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

VIDEO / I kërkoi Zidan që të mos e grumbullonte, Bejl ndjek rregullin “Uells, golf, Madrid”

Real Madrid kërkon sot në Mançester që të përmbysë një humbje që mund ta lërë jashtë Ligës së Kampioneve pa arritur çerekfinalet e turneut, Një duel ndaj Mançester Siti të Guardiolës ku normalisht duhet çdo ndihmë e mundshme, por jo për Garet Bejl, i cili i ka kërkuar ZInedin Zidan që të mos e grumbullonte për këtë sfidë.

Zidan e cilësoi si arsye personale vendimin e uellsianit, por ndërkohë “El Chiringuito” ka zbuluar se çështja personale e Bejl për ditën e sotme ishte… një ndeshje golfi.

Uellsiani prej kohësh ka shprehur hapur pasionin që ka ndaj këtij sporti dhe kalon me orë të tëra duke u praktikuar. Sot, ndërsa ekipi gjendej në Mançester, Bejl është shfauqr në një nga qendrat e golfit në Madrid. Pamjet e shpërndara nga TV spanjolle kanë acaruar tifozët të cilët kërkojnë që klubi ta mbyllë një herë e mirë me uellsianin, i cili po tregon një mungesë të jashtëzakonshme respekti. /vipsport.al/