sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

VIDEO/ Fituan Kupën pas 15 vitesh, tifozët durrsak “tymosin” rrugët e qytetit

Mbrëmjen e djeshme Teuta arriti të mundë Tiranën në finalen e Kupës me shifrat 2-0 dhe të sjellë një trofe në Durrës pas plot 15 vitesh, kur sërish në finalë kishin mundur bardheblutë, atëherë me penallti. Festë e madhe mbrëmë në Durrës, me tifozët, që kanë pritur me këngë e flakadanë mbërritjen e skuadrës në shtëpi.

Festë e madhe në qytetin bregdetar, që më në fund po arrin të kalojë disa ditë me gëzim, pas tërmetit e më pas pandemisë prej Covid-19, duke marrë një goditje të dyfishtë dhe vështirësuar më së shumti fundin e vitit të kaluar dhe këtë vit 2020. /vipsport.al/

more recommended stories