sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Tjetër konfirmim, firmos rinovimin edhe kapiteni “i vërtetë” i Tiranës

Erando Karabeci mund të ketë mbajtur zyrtarisht shiritin e kapitenit te Tirana në vitet e fundit, por te bardheblutë ka pasur gjithmonë një kapiten tjetër, liderin e vërtetë të bardhebluve, Gentian Muça. Mbrojtësi ka qenë një pjesë e rëndësishem e Tiranës kampione të këtij edicioni dhe për të ka ardhur rinovimi mëse i merituar i kontratës.

Klubi ka bërë të ditur se edhe Muça i është bashkuar futbollistëve që rinovuan marrëveshjet e tyre për edicionin e ri, duke filluar përgatitjet për ndeshjet ndërkombëtare.

“Gentian Muça vazhdon të mbajë veshur fanellën bardheblu edhe për sezonin e ardhshëm. Mbrojtësi shtatlartë do t’i bashkohet ekipit përgjatë ditës së sotme për të avancuar drejt objektivave të reja pas një viti të suksesshëm”, shkruhej në njoftimn e klubit për kapitenin. /vipsport.al/