sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Telushi: Largohem si i pavlerësuar nga Partizani, më thanë se nuk jam në planet e klubit

Bruno Telushi nuk do të vazhdojë të jetë pjesë e Partizanit për sezonin e ardhshëm. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë mesfushori përmes një deklarate lamtumire për tifozët dhe dashamirësit e tij, ku vë në dukje se ai donte të rinovonte me Partizanin, por drejtuesit i kanë komunikuar se nuk e kanë në plane për të ardhmen.

POSTIMI I BRUNO TELUSHIT:

“Dua te bej publike se nga dita e sotme nuk do jem me pjese e projektit te Partizanit. Siç e dini kontrata ime kishte perfunduar ne muajin maj. Gjate gjithe kesaj kohe kam pritur me padurim dhe me deshiren e madhe te jem pjese e Partizanit. Dje me ne fund ne nje takim me drejtorin dhe me presidentin mu tha se nuk jam ne planet per te ardhmen.

Qe nga dita e pare qe kam veshur fanellen e Partizanit dhe deri me sot kam qene besnik dhe jam stervitur dhe luajtur me te gjitha mundesite e mia per ate fanelle dhe per ato tifoze. Me keqardhje po largohem jo i vlersuar per ate qe une kam dhene ne fushe. Po largohem si kampion.  Jam profesionist dhe do shikoj sfida te tjera.

Ne cdo ekip qe do shkoj do punoj me te njejtin perkushtim. Dua te falendoroj shoket e ekipit. Tranjeret me te cilet punova, tifozet e mrekullushem, te gjithe dashamirsit e mi. Me shume respekt, Bruno Telushi”, shkruan në lamtumirën e tij Telushi. /vipasport.al/