sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Te Milani kthehet një tjetër legjendë, njihuni me trajnerin e ri të portierëve

Historia ka treguar se një klub ngrihet kur ka legjendat pranë dhe Milani po mundohet ta bëjë këtë gjë. Drejtor sportiv është Pioli dhe në skuadër është rikthyer Zlatan Ibrahimoviç. Tashmë stafi kuqezi do të ketë një tjetër emër shumë të dashur të tifozerisë kuqezi.

Dida do të jetë trajneri i ri portierëve te Milani. Legjenda braziliane do të lërë drejtimin e Milan U17 dhe do të bashkohet me stafin e Piolit për të stërvitur Donarumën dhe portierët e tjerë kuqezi. Ai zëvendëson në këtë detyrë, Luixhi Turcin.

Dida është një nga portierët më të mirë të historisë kuqezi. Ai ka luajtu plot një dekadë me kuqezinjtë në vitet 2000-2010, ku ishte edhe një nga më të mirët n kontinent mes katërkëndëshit. Gjatë këtyre viteve, 46-vjeçari ka fituar dy Champions League, një Kupë Italie dhe një Serie A me fanellën kuqezi. /vipsport.al/