sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Një shans tjetër me Ilir Dajën, Solomon kthehet te Partizani për të vazhduar kontratën

Mendohej se do të ishte pjesë e grupit që do të largohej nga Partizani gjatë verës, për shkak se nuk kishte bindur në sezonin e kaluar në radhët e të kuqve. Por Theofilus Solomon me sa duket do të ketë një shans të dytë që të bëjë emër në radhët e të kuqve nën drejtimin e Ilir Dajës.

Sulmuesi i është bashkuar sot në stërvitje skuadrës, duke nisur punën për sezonin e ri nën drejtimin e teknikut të njohur që u ul në stolin e të kuqve vetëm pak ditë më parë. Ndërsa nga ekipi janë larguar shumë prej emrave që kishin zhgënjyer në edicionin e fundit, duket se për Solomon stafi teknik ak vendosur që të qëndrojë, pasi Daja mendon se ai mund të bëhet pjesë e projektit të ri dhe filozofisë së lojës që kërkon te të kuqtë.

Në kampionatin e fundit Solomon luajti 25 ndeshje duke shënuar 5 gola, diçka normale për mesataren e tij të zakonshme në karrierë, por shumë larg pritshmërive për Partizanin që shpresonte shumë se ai do të kthehej në njeriun-gol të të kuqve- /vipsport.al/

more recommended stories