sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Një sezon për kornizë, Kumbulla: Më duket si ëndërr, nga ndeshja e parë te fitorja me kampionët

Sezoni 2019-2020 ka qenë padyshim sezoni i Marash Kumbullës. Djaloshi shqiptar ui kthye nga një emër i panjohur në dëshirën e merkatos së klubeve më të mëdha italiane dhe jo rastësisht, ai vetë e cilëson një ëndër atë që ka kaluar brenda vitit të fundit.

Në një postm në rrjetet sociale, Kumbulla ka shkruar disa fjalë pikërisht për mbylljen e këtij sezoni të parë prej protagonisti me Veronën, duke treguar krenarinë e tij për atë që ka bërë në fushë bashkë me skuadrën në fjalë që kaloi çdo lloj parashikimi.

“Nëse ndalem një moment të mendoj për sezonin që sapo u mbyll, më duket një ëndërr, duke filluar nga ajo datë 25 gusht, data e debutimit në Serinë A që nuk do ta harroj kurrë.

Ashtu si nuk mund të harroj me siguri 5 tetorin dhe gëzimin e golit të parë. Sfidat kundër të mëdhenjve të kampionatit tonë, fitoren ndaj skuadrës kampione të Italisë, udhëtimin e një grupi të jashtëzakonshëm që ka merituar çdo pikë dhe çdo kënaqësi në një kampionat pë të cilin thjesht duhet të jemi krenarë”, shruante Kumbulla në postimin e tij. /vipsport.al/