Një hap më shumë drejt zyrtarizimit, Inter dhe Verona gjejnë dakordësi për Kumbullën

Marash Kumbulla është afruar edhe më shumë me Interin dhe tashmë duket se me shumë mundësi do të jenë zikaltërit, ata që fitojnë luftën me Lacion për shërbimet e shqiptarit. Së fundmi, drejtuesit e Interit dhe ata të Veronës kanë gjetur dakordësinë për shifrën 30 milionë euro.

Por, investimi i Interit për Kumbullën nuk do të mbyllet me kaq. Tashmë, palët kanë nisur bisedimet për lojtarët e rinj zikaltër që do të kalojnë te veronezët. Emrat në tavolinë janë ato të Aguame, Salsedo apo Espozito.

Sapo të zgjidhet edhe ky ngërç i fundit pritet që të vijë zyrtarizimi, e Kumbulla të hedhë një hap të madh në karrierë pas vetëm një viti në Serinë A ku me aftësitë e tij impresionoi shumë klube edhe jashtë Italisë. /VipSport.al/

more recommended stories

'; } ?>

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al