sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Mezani vazhdon përforcimet për Europën, ish-futbollisti i Skënderbeut i bashkohet te Gjilani

Skuadra e Gjilanit kërkon që të lërë shenjë që në pjesëmarrjen debutuese në Ligën e Eurpës. Ekipi i drejtuar nga Gentian Mezani, pasi siguroi praninë në turin parelimainator të turneut, kërkon edhe që ta kalojë atë e për këtë arsye, ka nisur përgatitjet për ndeshjet që do të luajë pas pak javësh.

Ekipi ka bërë deri tani pak lëvizje në afrime, duke zyrtarizuar vetëm Enea Koliçin si gardianin e ri të portës, por sipas mediave në Kosovë, me skuadrën është bashkuar tashmë edhe një tjetër emër me të kaluar në Kategorinë Superiore.

Shend Këlmendi, sulmuesi i cili për disa muaj veshi fanellën e Skënderbeut, do të bëhet pjesë e Gjilanit për të vazhduar karrierën e tij në radhët e kësaj skuadre. Ai i është bashkuar që sot në stërvitje ekipit dhe vetëm pritet që të zyrtarizohet nga drejtuesit e klubit. /vipsport.al/