sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Luftëtari, mbrojtja duhet bërë nga e para, titullarët të gjithë të larguar

Aventurës së Aurel Demos te Luftëtari duket se i ka ardhur fundi. Kryerja e shërbimit ushtarak në Greqi është dhe arsyeja e ndarjes së qendërmbrojtësit me Luftëtarin. Kështu pas Dushkajt, apo dhe Kukaj tashmë është edhe Demo që lë bluzinjtë.

Pa harruar që Donaldo Açka u rikthye me vonesë dhe drejtuesit e dërguan në ekipin e të rinjve. Ndaj edhe Açka qëndroi pak ditë dhe më pas u largua drejt Greqisë pa pyetur askënd.

Lojtari që ka mbajtur edhe shiritin e kapitenit në këtë sezon, Aurel Demo, ka kontratë edhe për një vit, ndaj fillimisht duhet të ulet me drejtuesit për të zgjidhur marrëveshjen me konsensus.

E.S./Vipsport.al/