sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Lacio këmbëngul për Kumbullën, i plotëson edhe një tjetër dëshirë Veronës

Ditët kalojnë dhe tratativat për transferimin e Marash Kumbullës në një klub më të madh se Verona sa vijnë e bëhen më konkrete. Lacio është klubi më këmbëngulës për momentin, me kryeqytetasit, që kanë orfuar 20 milionë euro dhe kartonin e Andre Anderson.

Verona nuk e pëlqen këtë propozim dhe kërkon edhe një lojtar tjetër ose rritje të ofertës në para. Tare ka zgjedhur të përfshijë edhe një tjetër lojtar në operacion, për të bërë të mundur ardhjen e Kumbullës në “Olimpico”.

Kristiano Lombardi, i huazuar te Salernitana për sezonin që sapo u mbyll është kthyer te Lacio, por klubi po punon për t’i gjetur një tjetër klub. Tare dëshiron ta përdorë mesfushorin për të arritur te Kumbulla. Lombardi do i shtohet ofertës së mëparshme dhe më pas Verona mund të bindet, sigurisht nëse Interi nuk ka bërë një propozim më të madh se Lacio. /vipsport.al/

more recommended stories