sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Kontratat afatgjata mbajnë peng titullarët e Luftëtarit

Luftëtari afirmoi disa lojtarë të talentuar në pjesën e dytë të sezonit sidomos. Bëhet fjalë për Gresild Likën që ishte pjesë e skuadrës që në fillim të garës, pa harruar edhe Rimal Haxhiun apo dhe Mehmetllarin, Çelajn e Zijain.

Por në Gjirokastër kanë luajtur si titullarë edhe të rinj të talentuar vendas, si: Stiven Puci, Alinani dhe Sadik Basha e Qyrani, me dy të fundit që siguruan portën bluzi. Por, duket se ka edhe nga ata që kanë marrë shumë oferta.

Por, pengesë në këtë periudhë janë kontratat afatgjata, dhe nëse duan të largohen, duhet që të dëmshpërblejnë klubin bluzi…

/Vipsport.al/