Kastrioti gjen stadiumin dhe …portierin e Superiores

Kastrioti nuk humbet kohë për organizimin e ekipit të ri. Rikthimi në Superiore do të thotë se skuadra e drejtuar nga trajneri Ramazan Ndreu duhet të ketë tjetër organikë, por ka edhe çështje të tjera të rëndësishme që duhen zgjidhur, siç është ajo e stadiumit ku do të luhen ndeshjet, sepse krutanët nuk e kanë gati stadiumin e tyre.

Kastrioti e ka gjetur shtëpinë e tij të re. Sezonin e ri 2020-2021 krutanët do t’i zhvillojnë ndeshjet si skuadër pritëse në stadiumin e Kamzës dhe kjo tashmë është zyrtare. Drejtuesit e klubit krutan kanë firmosur edhe kontratën përkatëse me Bashkinë e Kamzës.

Alen Sherri ishte një emër që u lakua për portën e Kastriotit, por kjo pistë është zbehur dhe tashmë në skenë ka dalë një tjetër emër i njohur. Bëhet fjalë për Amarildo Çekrezin, portierin që luajti me Kastriotin në Superiore.

E.S./Vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al