sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Hidhet shorti i raundit të dytë, mund të luhet Tirana-Crvena Zvezda

Ditën e djeshme u hodh shorti i raundiit të parë kualifikues të Champions League, ku Tirana do të ndeshet ndaj Dinamo Tbilisi. Sot është hedhur edhe shorti i raundit të dytë. Në rast se kampionët e vendit tonë arrijnë të fitojë ndaj gjeorgjianëve, atëherë do të ndeshen me fituesit e çiftit Crvena Zvezda (Serbi)-Europa (Gjilbratar).

Nëse bardheblutë dhe Crvena kalojnë kundërshtarët e tyre, atëherë do të kishim të bënim më një përballje mjaft delikate për bardheblutë, jo vetëm nga forca e kundërshtarit, por edhe duke marrë parasysh se është një skuadër nga një vend si Serbia.

Më poshtë keni të gjitha sfidat, që ka ofruar shorti i ditës së sotme për raundin e dytë të eliminatoreve të Champions League, ku Dritës në rast se kalon Linfild dhe Legia Varshavën, shorti e vë përballë me Ararat (Armeni) ose Omonia (Qipro). /vipsport.al/

Floriana (MLT)/CFR Cluj (ROU) vs GNK Dinamo (CRO)
Young Boys (SUI) vs KÍ (FRO)/Slovan Bratislava (SVK)
Celtic (SCO)/KR Reykjavík (ISL) vs Ferencváros (HUN)/Djurgården (SWE)
Flora Tallinn (EST)/Sūduva (LTU) vs Maccabi Tel-Aviv (ISR)/Riga (LVA)
Legia Warszawa (POL)/Drita (KOS)/Linfield (NIR) vs Ararat-Armenia (ARM)/Omonia (CYP)
Celje (SVN)/Dundalk (IRL) vs Molde (NOR)/KuPS (FIN)
Budućnost Podgorica (MNE)/Ludogorets (BUL) vs Midtjylland (DEN)
Dynamo Brest (BLR)/Astana (KAZ) vs Connah’s Quay Nomads (WAL)/Sarajevo (BIH)
Qarabağ (AZE)/Sileks (MKD) vs Sheriff (MDA)/Fola Esch (LUX)
Dinamo Tbilisi (GEO)/Tirana (ALB) vs Crvena zvezda (SRB)/Europa (GIB)

more recommended stories