Hidhet shorti i Europa League: Teuta e Kukësi luajnë në shtëpi, Laçi shkon në Azerbajxhan

Është hedhur ditën e sotme shorti i raundit të parë eliminator i Europa League. Teuta ka mësuar kundërshtarin e saj dhe do të luajë si pritëse. Durrsakët do të ndeshen me ekipin e Beitar Jeruzalem nga Izraeli. Një kundërshtar i vështirë për durrsakët, që favorizohen vetëm nga faktori fushë.

Ndeshje e vështirë edhe për Kukësin, që do ketë përballë bullgarët e Slavia Sofjes. Ashtu si Teuta, edhe verilindorët do të luajnë në shtëpi, ku siç është mësuar më parë do e zhvillojnë këtë ndeshje në “Air Albania”.

Ndërkohë vështirësi për Laçin, që do i duhet të bëjë rrugë të gjatë për të udhëtuar drejt Azerbajxhanit të largët, ku do të ndeshet me vendasit e Kesla FK. /vipsport.al/

'; } ?>
Döşemealtı araç kiralama pursaklar evden eve nakliyat

Office Lizenz Kaufen Windows 10 pro lizenz kaufen Office 2019 Lizenz Office 365 lizenz kaufen Windows 10 Home lizenz kaufen Office 2016 lizenz kaufen office lisans satın al office 2019 satın al