sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

FOTO / Një top modele për Strakoshën, portieri kuqezi i pandarë nga bukuroshja

Këtë herë pushimet e Thomas Strakoshës kanë qenë ndryshe nga ato të viteve të tjera. Portieri i kombëtares shqiptare nuk është shfaqur më si zakonisht në shoqërinë e vëllait apo miqve të tij në rrjetet sociale, por në shoqërinë e një top modeleje.

Bukuroshja Esther Adjoa duket se i ka rrëmbyer zemrën portierit shqiptar dhe të dy po kalojnë pushimet bashkë në Greqi. Ajo ka postuar disa foto e video në rrjetet sociale përkrah portierit kuqezi: në det, në restorant apo duke bërë shoping.

Me pak fjalë, një çift i pandashëm në këto ditë pushimesh për portierin, i cili duket se po i shijon si rrallëherë më parë…