sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

FOTO/ Gjimshiti shënon “golin” e jetës, partnerja e tij në pritje të ëmbël

Berat Gjimshiti sapo mbylli një sezon tjetër të jashtëzakonshëm me Atalantën, kur shkoi deri në çerekfinale të Champions League. Përtej karrierës, mbrojtësi duket se ka gjetur lumturinë edhe në jetën private. Prej vitesh mbrojtësi është i dashuruar me Alisa Jalize dhe duket se ata kanë vendosur të bëjnë një hap të madh përpara në lidhjen e tyre.

Një fëmijë do i bashkohet çiftit, për të nisur ndërtimin e një familje të re. Lajmin e njofton vetë partnerja e mbrojtësit, e cila ka postuar disa foto me barkun e rrumbullakosur ku shkruan:

“Në trupin tim rreh zemra e dashurisë sonë. Një dashuri e guximshme. Është unike, krenare dhe e pakushtëzuar. Dashuria jonë nuk njeh paragjykime, as pengesa. Është e frikshme. Dashuria jonë është si një tornado që shkatërron çdo të keqe dhe djall. Ëndrra jonë më e madhe bëhet realitet. Mrekullia jonë”. /vipsport.al/

more recommended stories