Escort Paris porn tube porno porn porno amateur

Finalja e Superkupës, Teuta mbyll përgatitjet për Tiranën

Nesër në orën 20:00, në “Elbasan Arena”, luhet finalja e Superkupës, mes fitueses së titullit kampion që është Tirana dhe Teutës si fituese e Kupës së Shqipërisë. Ky është një trofe prestigjoz, ndërsa të dyja ekipet duan që ta shtojnë edhe trofeun në palmaresin e tyre, duke qenë se si bardheblutë ashtu dhe durrsakët janë dy klube me traditë që këtë vit kremtuan edhe 100 vjetorin e tyre.

Ndërkohë që të dyja ekipet e kanë mendjen te shorti i Kupës së Europës, nesrë në mbrëmje duan që të bëjnë të vetin edhe trofeun, ndërsa Teuta do të jetë e plotë dhe dje ka zhvilluar stërvitje të plotë, ndërsa sot, në një seancë të karakterit shkrydhës dhe në grumbullim për finale me Tiranën 25-herë kampionëe.

Ja njoftimi që ka dhënë në faqen e vet zyrtare klubi durrsak për gjendjen e skuadrës në prag të ndeshjes me Tiranën që luhet nesër në mbrëmje në “Elbasan Arena” pa tifozë…

E.S./Vipsport.al/