sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

E ardhmja e Et’hemit në Poloni, mesfushori ka gjetur akordin me klubin e ri

Valon Et’hemi do të vazhdojë karrierën e tij në kampionatin polak të futbollit. Mesfushori i Kukësit i dha sot lamtumirën verilindorëve, me të cilët ka luajtur në tre sezonet e fundit, pasi do të vazhdojë karrierën e tij në kampionatin polak.

Mediat polake kanë zbuluar se Valon Et’hemi do të jetë blerja më e re e Zaglebie Lubin, klubit të elitës në futbollin e këtij vendi. Një skuadër e cila në vitet e fundit ka luajtur për mbijetesën e kërkon që të bëjë hapin cilësor, ndaj ka afruar futbollistni shqiptar dhe po mendon afrime të tjera..

Sipas mediave në vend, lojtari ka qenë në Poloni dhe ka takuar stafin teknik, duke folru me trajnerin i cili e kishte kërkuar pasi ia kishin rekomanduar nga departameti i skautimit në klub. Tani mbetet vetëm firma në kontratë, por marrëveshja është arritur dhe zyrtarizimi i saj mes palëve është çështje ditësh. /vipsport.al/