sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

“Ciklit tim te Tirana i erdhi fundi”, Edon Hasani largohet pas dy vitesh nga bardheblutë

Edon Hasani nuk do të vijojë të jetë pjesë e Tiranës as në Kupat e Europës. Kontrata me kampionët ka përfunduar në fund të muajit të shkuar dhe mungesa e hapësirave në formacion për mesfushorin, ka çuar në divorc mes palëve. Lajmin e largimit e bën të ditur vetë lojtari, i cili ka fjalë dashurie për klubin dhe tifozët.

Hasani largohet pas dy sezonesh nga Tirana, ku vjet ishte element kryesor i bardhebluve, por sezonin e fundit u dëmtua dhe Torasa i zuri vendin. Megjithatë, ai arriti të jetë një nga lojtarët më produktivë, duke shënuar 7 gola në 14 ndeshje si titullar në Kategorinë Superiore të këtij sezoni. Hasani përflitet për një kalim në kampionatin e Kosovës, teksa më parë ka treguar se është në bisedime me Gjilanin e Gentian Mezanit.

POSTIMI I HASANIT:

“E dashur familja bardh e blu!

Cikli im me @kftirana.al erdhi ne fund.

Mirenjohje dhe falenderim per te gjithe shoket e ekipit, te gjithe trajneret, stafin e presidentin, me te cilet kam punuar keto 2 vite. Ne vecanti falenderoj te gjithe tifozet bardh e blu per gjithcka qe kane bere per mua dhe ekipin duke na mbeshtetur ne cdo moment.

Pas 2 viteve te sukseshme ne aspektin personal dhe kolektiv ku arrita te shenoj 21 gola te bardhe si pastertia e qiellit blu dhe me fitimin e Titullit Kamp100n e mbyll me koken lart me Tiranen.

Titulli Kamp100n ishte mbyllja me e bukur pas gjithe atyre sakrificave qe te gjithe bashke kaluam keto 2 vite. Sfida te reja me presin dhe po largohem me pershtypjet me te mira.

Faleminderit Tirona! Me Respekt, Edon Hasani.”

 

View this post on Instagram

 

“E dashur familja bardh e blu, Cikli im me @kftirana.al erdhi ne fund. Mirnjohje dhe falenderim per te gjithe shoket e ekipit, te gjithe trajneret, stafin e presidentin, me te cilet kam punuar keto 2 vite. Ne vecanti falenderoj te gjithe tifozet bardh e blu per gjithcka qe kane bere per mua dhe ekipin duke na mbeshtetur ne cdo moment. Pas 2 viteve te sukseshme ne aspektin personal dhe kolektiv ku arrita te shenoj 2️⃣1️⃣ gola te bardhe si pastertia e qiellit blu dhe me fitimin e Titullit Kamp100n e mbyll me koken lart me Tiranen. Titulli Kamp100n ishte mbyllja me e bukur pas gjithe atyre sakrificave qe te gjithe bashke kaluam keto 2 vite. Sfida te reja me presin dhe po largohem me pershtypjet me te mira. Faleminderit Tirona ⚪️🔵 🏆 Me Respekt Edon Hasani 10 💙

A post shared by 𝗘𝗱𝗼𝗻 𝗛𝗮𝘀𝗮𝗻𝗶 (@hasaniedon) on