sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Bufon nuk i besohet ende, batuta për emërimin e Pirlos: Pra tani duhet të të quaj Mister?

Shumë vite shokë skuadre te Juventusi dhe në Kombëtaren italiane , por tashmë Xhixhi Bufon do të jetë i detyruar të dëgjojë të gjitha urdhërat që i vijnë nga Andrea Prilo. Emërimi i ish-mesfushorit si trajneri i ri i Juventusit i ka gjetur të gjithë të papërgatitur, edhe vetë portierin e bardheiznjve, i cili nëpërmjet rrjeteve sociale nuk i ka kursyer batutat.

“Pra tani duhet të të quaj Mister!?”, ishin fjalët e tij në një postim në rrjetet sociale ku më pas i uronte sa më shumë fat Pirlos në detyrën e tij të re.

Në fakt, situata do të jetë edhe më e çuditshme nga fakti se Pirlo është më i ri se Bufon. Pirlo është i lindur në maj 1979, ndërsa Bufon në janar 1978, më shumë se një vit më I moshuar se trajneri që do e drejtojë në vitin e fundit të karrierës. /vipsport.al/