sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Akord me rrogë yjesh në Azerbajxhan e një dëshirë për Tiranën, Goxha ka gati kontratën e karrierës

Spikati me Bylisin, pasi në pjesën e dytë të sezonit 2018-2019 ishte pjesë e Tiranës, një trampolinë që i vlejti për të treguar dhe shpalosur më të mirën në Ballsh. Tashmë Jurgen Goxha ka gjetur akordin e madje edhe “OK” dypalësh është dhënë për të vijuar karrierën te Qabala aty ku kanë luajtur edhe Xhejms Adeni dhe Sabjen Lilaj.

Paga i afrohet rreth 9 mijë eurove ndërsa burime pranë lojtarit konfirmojnë se ka pasur oferta edhe nga ekipe të njohura të elitës sonë për ta pasur në gjirin e vet ashtu siç edhe dyert e Tirana i ka pasur hapur.

Por një mundësi si kjo e kësaj vere rrallë vjen e për më tepër që e gjen Jurgenin në një formë dhe kulmin e karrierës. Firma me shume gjasa hidhet në fillim të javës që vjen kur edhe mund të prezantohet lojtari që aktualisht ndodhet ne Shqipëri. Vetë lojtari nuk i ka mohuar bisedimet ndërsa e zeza mbi të bardhë pritet që të zbardhë detaje të tjera nga kjo marrëveshje. /E.S./vipsport.al/

more recommended stories