sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

VIDEO/ Valon Berisha kthehet në Kosovë, shoku i ngushtë: Për hajër qenke bërë portier

Valon Berisha këtë sezon e kaloi në Dyseldorf, ku u aktivizua me Dyseldorfin si i huazuar nga Lacio. Mesfushori ka marrë pushimet që tani, pasi Bundesliga është një prej kampionateve të para që u mbyll dhe detyrimet për Berishën përfunduan.

Ai ka vendosur të kthehet në atdhe për pushime për të kaluar pak kohë të bukur me shoqërinë e tij këtu. Në aeroport atë e kanë pritur disa të afërm dhe miq, mes tyre edhe Dj Dagz. Ky i fundit ende pa e takuar lojtarin e kombëtares dardane, bën shaka me të.

Si masë kundër Covid-19, Berisha kishte vënë doreza dhe ishin pikërisht ato, objekti i shakasë së “DJ” të njohur. “Për hajër që ia paske nisur edhe portier vllai im” shprehet ai, që ngjall edhe të qeshura. Bashkë ata kanë kaluar natën në lokalet e Kosovës, me Berishën që po shijon pak pushime para se t’i bashkohet Lacios pas disa javësh. /vipsport.al/