sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

VIDEO/ Shënon në minutën e fundit, por Nuhiu nuk eviton dot humbjen e skuadrës së tij

Atdhe Nuhiu nuk ka patur aktivizimin e dëshiruar këtë sezon, por duket se dalëngadalë po provon të ngrihet dhe të fitojë minutat e dëshiruara. Sulmuesi ditën e sotme është aktivizuar në minutën e 70 nga trajneri dhe më pas ka mundur t’ia shpërblejë trajnerit, por pa arritur të evitojë humbjen e skuadrës së tij ndaj Suonsit.

Ai ka arritur të shënojë në minutat e fundit të ndeshjes, duke ngushtuar diferencat në 2-1, por në fund goli i tij ka mbetur vetëm në statistika, pasi skuadra e tij nuk ka mundur të barazojë në aq pak kohë të mbetur. Ky ishte goli i pëstë i sulmuesit të Kosovës, që deri tani ka mundur të dhurojë edhe dy asiste në 12 ndeshje, ku është aktivizuar si titullar. /vipsport.al/