sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Vëmedja te Kupa e Shqipërisë, katër skuadra rikthehen në mesjavë!

Në mesjavë, në 15 korrik luhen dy sfidat e kthimit gjysmëfinale, ku të katërta ekipet janë në lojë për të shkuar në finale e Kupës së Shqipërisë. Takimet janë interesante dhe janë në lojë katër ekipe, Tirana e Bylisi, por edhe Teuta e Kukësi.

Shanset janë thuasje të barabarta, megjithatë e mërkura do të jetë përcaktuese për katër qytete, ku nuk përjashtohet mundësia që për shkak të rezultateve të sfidave të lkuajtuyra dhjetë ditë më parë të ketë edhe kohë shtesë.

Kujtojmë që në Ballsh, Bylisi fitoi 2-1 me Tiranën, ndërsa në “Elbasan Arena”, Kukësi barazoi pa gola me Teutën, 0-0.

Ja sfida që luhen në gjysmëfinalet e 15 korrikut

Tirana-Bylis, ora 17:45

Teuta-Kukësi, ora 20:45