sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Tripletë e Muçollit, Velje nis arratinë nga ndjekësit drejt rikthimit në elitë!

Velje ka arritur që të fitojë sot 4-1 në fushën e vet ndaj skuadrës së Roskilde, por ajo që duhet theksuar është se një ndihmë të madhe dhe edhe Arbnor Muçolli i cili ka realizuar tri gola në këtë sfidë.

Lojtari i Shipërisë U-21 ka treguar një formë mjaft të mirë në takimin e sotëm, ndërsa Velje është në vendin e parë dhe duket e sigurtë drejt rikthimit në elitën e futbollit danez.

Te Velje këtë seozn luajnë edhe dy lojtarë të tjerë që kanë vedhur fanelën kuqezi, Ajeti dhe Ramadani, ndërsa kontributi i shqiptarëve në rikthimin e skuadrës së tyre në futbollin elitar danez është maksimal.

E.S./Vipsport.al/