sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Trajneri, ekipi U-21 dhe mesfushori që doli kampion me Partizanin, Kukësi nuk humbet kohë për merkaton

 Kukësi e kërkoi edhe verën e shkuar, e madje ishte një hap larg tij, por duket se Ardit Hila firmosi në Prishtinë, ku edhe vijoi karrierën për një sezon. Nga sot doli lojtar i lirë, pasi kontrata e elbasanasit, që ën Superiore doli kampion me të kuqtë, por luajti edh eme skuadrën e vendlindjes Elbasanin dhe Teutën, i përfundoi me kosovarët.

Ardit Hila ishte një nga lojtarët që bëri mjaft punë te skuadra e Gegës që u shpall kampion sezonin e shkuar, pikërisht Partizani, ndaj edhe te Kukësi ai shihet si një mundësi e mirë në mesfushë.

Ndaj edhe Hila këtë sezon mund të mos preferojë më Kosovën, por nënkampionët e Superiores sonë, të cilët tashmë përgatiten për Europën dhe sot zyrtarizuan brazilianin Da Conceicao që spikati me kavajasit në vitin e tij të parë në Shqipëri…

E.S./Vipsport.al/