sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Të hënën nis “zbori” me lojtarët e Superiores në sytë e Rejas

Ditën e hënë pritet që të ketë grumbullime dhe testime të lojtarëve të talentuar që luajnë në kampionate moshash, U-17 dhe U-19 apo dhe futbollistët nën 21-vjeçarë, që janë pjesë e skuadrave të kampionatit tonë.

Në këtë “zbor” që do të startojë të hënën e 6 korrikut, pritet që të jenë në listë shumë lojtarë të elitës, ndërsa edhe trajneri i Kombëtares së madhe, italiani Edi Reja pritet që të ndjekë talentet nga afër.

Duket se po nis një punë me projekt, për të garantuar të ardhmen kuqezi, ndërsa shumë klubeve të elitës dhe të Kategorisë së Parë u kanë shkuar tashmë edhe ftesat për lojtarët që do të grumbullohen…

E.S./Vipsport.al/