sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Te Bylisi edhe Goxha e ka mbyllur sezonin…

Jurgen Goxha e ka mbyllur me Bylisin ndërsa aktualisht është duke kryer stërvitje individuale në Durrës. Kujtojmë që është hera e dytë që pezullohet pas ndeshjes me Vllazninë në Ballsh kur u dënua edhe nga Disiplina me 8 javë.

Gjithsesi në Ballsh kur kanë mbetur edhe katër javë nga fundi duhet që t’i bëjnë llogaritë ndryshe tashmë…Madje, drejtueist ballshiotë edhe sot para ndeshjes në Vlorë kanë pohuar se nuk do të jetë më pjesë e skuadrës mbrojtësi.

Bylisi ka ndryshuar shumë nga starti, e megjithatë, loja është e njëjtë, madje kanë marrë edhe rezultate, në transfertë dhe në fushën e tyre…

/Vipsport.al/