sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Tashmë kthehet në lojë nervash, Bejl merr vendim për të ardhmen

Garet Bejl dhe Real Madrid prej kohësh janë në një “luftë të ftohtë”. Klubi madrilène dhe trajneri Zinedin Zidan nuk e kanë në plane futbollistin uellsian, ndaj shpresonin që në këtë merkato të shpëtonin nga sulmuesi. Mirëpo, Bejl duket se menduar t’i surprizojë dhe tashmë kërkon të respektoj kontratën me klubin.

Futbollisti ka ende edhe dy vite kontratë me kryeqytetasit, e tashmë kjo është kthyer në një problem për drejtuesit. Bejl duket se ka njoftuar edhe trajnerin e kombëtares, Gigs se do të respektojë kontratën edhe pse e di që do të aktivizohet me pikatore.

Kjo duket se është hakmarrja e Bejl për klubin që në verën e kaluar nuk e lejoi të largohej dhe në këtë formë duhet ta paguajë për dy vite ku kontributi i tij do të jetë minimal. /VipSport.al/