sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

S’kanë fund largimet, brazilianët braktisin Devollin

Skuadra e Devollit do të luajë fatet e sezonit ditë e martë në sfidën ndaj Partizani B, në “Elbasan Arena”, ku do të mësohen verdiktet nëse bilishtarët sezonin e ardhshëm do të vijojnë të luajnë në Kategorinë e Parë, apo do të zbresin në të Dytën.

Dy brazilianët, Gabriel Proença dhe Davi Ferrari, janë larguar nga ekipi i Devollit pas përfundimit të kontratës. Klubi i Devollit i falendëron për kontributin e tyre dhe i uron shumë suksese në vazhdim.

Mateus Mota u largua nga devollinjtë pak ditë më parë, ndërsa këto largume duket se po ndikojnë në radhët e skuadrës bilishtare që edhe në ndeshjen me Elbasanin një javë më parë shfaqi probleme të dukshme fizike…

Ja postimi i klubit të Devollit në faqen zyrtare…

 

E.S./Vipsport.al/