sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Rezultatet “Play-Off”, Grupi B/ Besa bën “qoka” me Lushnjën, në Fier ka luftë për 1 pikë

Gola me shumicë, ndere, ekipe pa motiv dhe “qoka”, në Grupin B, bie në sy Apolonia që barazon në shtëpi me Pogradecin, një ndeshje e luftuar nga të dyja skuadrat, që në fund ndajnë nga një pikë. Por Pogradeci del i humbur sepse është në vend të tretë…

Ndërkohë që në Kavajë ka gola me shumicë, plot tetë të tillë, me Besën e dorëzuar dhe me Lushnjën që luan për vendin e dytë dhe për Cankën e mezinin, i pari shënon tre gola dhe dy i dyti. Në “Play-Off”, tashmë luhet vetëm për vendin e dytë, Pogradeci apo Lushnja…Ja rezultatet e dy ndeshjeve lujatur sot…

 

Ndeshjet, Grupi B, play-off:
Apolonia-Pogradeci  2-2

Golat: K.Zoga 25′, M.Sota 91′ /E.Dragoj 45′, 72′

Besa-Lushnja            3-5

Golat: Conceiocao 37′, Conceicao 70′, U.Hoxha 92′ /A.Mezini 9′,85′,  M.Camka 71’73’77’