sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Rezultatet “Play-Off” dhe “Play-Out”, Grupi A / Besëlidhja mposht Kastriotin dhe është e dyta, Dinamo i falet penalltisë në Burrel

Kanë përfunduar sfidat e e Grupit A në “Play-Off” dhe Play-Out” me fitoren e Besëlidhjes 2-0 ndaj Kastriotit dhe me Korabin, që në fushën e vet ka mposhtur me rezultatin 3-0 skuadrën e Erzenit.

Kastrioti është  ngjitur dhe ka aktivizuar edhe sot shumë të rinj, ndërsa me fitoren e sotme, Besëlidhja shkon në vendin e dytë, ndërsa Korabi më vendin e tretë, ndonëse është vetëm 3 pikë larg lezhjanëve.

Në duelet e mbijetesës, bie në sy Dinamo që fiton falë një penalltie në Burrel, por ende është e rrezikuar, ndërsa Egnatia nuk ka hapur rrugë duke barazuar me Veleçikun. Ja rezultatet e ndeshjeve të luajtura sot në Grupin A….

Ndeshjet, Grupi A play-off:
Besëlidhja-Kastrioti 2-0

Golat: E.Hoxha 80’92’
Korabi-Erzeni           3-0

Golat: Skuka 62′, Skuka 70′ (11-m), Mziu 94′

Play-out:
Burreli-Dinamo         0-1

Golat: Kolgega 70′(11-m)

Egnatia-Veleçiku       0-0