sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Reagon Boldor, përgënjeshtron zërat për debate me shokët

Sot pati edhe speukulime mbi konflikte të mundshme të lojtarëve të Partizanit, që bënin fajtor për përhapjen e “COVID-19” rumunin Dejan Boldor dhe motrën e tij. Madje u shkua edhe më tej duke theksuar se ka pasur edhe konflikt. Por është vetë Boldor që hedh posjhtë çdo gjë, e madje thotë se është në vetkarantinim,duke respektuar rregullat e madje duke qendruar në shtëpi…

“Boll shkruajtët lajme të rreme. Jam mirë, jam në shtëpi. I kam marrë të gjitha masat kundër COVID-19”, shkruan lojtari i Partizanit.

Sot, ai ka bërë edhe një postim duke hedhur poshtë çdo aludim në lidhje me konfliktet e mundshme. Ja postimi i mbrojtësit rumun…

E.S./Vipsport.al/