sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

PSG i duhet të kalojë tabunë ndaj skuadrave italiane, nuk ka fituar asnjëherë në 6 ndeshje

Mund të quhet një short me fat ai i PSG duke qenë se në gogla shorti i Ligës së Kampionëve i përballi me Atalantën. Bergamaskët janë ndër ekipet më pa eksperiencë në këtë kompeticion duke qenë se marrin pjesë për herë të parë.

Por, francezët duhet të bëjnë kujdes pasi nga statistikat del se ata nuk kanë mundur të fitojnë në asnjë prej gjashtë sfidave me skuadrat italiane. Kështu, në precedentët e mëparshëm, parisienët janë ndeshur katër herë me Milanin dhe dy herë me Napolin.

Ndaj, iu duhet të bëjnë kujdes në mënyrë që të ndryshojnë historinë përballë Atalantës e cila ka treguar se nën udhëheqjen e trajnerit Gasperini di të bëj dëm. /VipSport.al/