sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Protagonistë edhe kur nuk shënojnë, Uzuni dhe Tuci asistojnë në fitoren e Zagrebit

Lokomotiva e Zagrebit në këtë sezon është duke pasur një ecuri shumë të mirë, teksa ka si objektiv vendin e dytë në kampionat në mënyrë që të prekin kualifikimin për në Champions League.

Ndërkohë, ata që pozhvillojnë një super sezon dhe po tërherqin skuadrën, janë shqiptarët e Zagrebit. Bëhet fjalë për Indrit Tucin, Enis Çokaj, Lirim Kastratin dhe Myrto Uzinin.

Edhe në ndeshjen e djeshme të fituar 3-1 kundër Zapresiç, shqiptarët u bënë protagonist edhe pse nuk shënuan si zakonisht. Këtë herë shërbyen në dy nga golat e skuadrës teksa fillimisht Tuci asistoi në rrjetën e parë dhe në golin e tretë që vulosi fitoren, asistoi Uzuni. /VipSport.al/