sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Presidenti i Dinamos e quan “Princeshë” dhe kujton historinë e madhe

Dinamo mori një fitore në Burrel që erdhi falë një penalltie të kthyer në gol nga Erald Kolgega, një nga lojtarët e spikatur të bluve. Dinamovitët janë duke iu larguar “zonës së ftohtë”, ndërsa presidenti i skuadrës së Dinamos, është duke i qëndruar afër bluve.

Madje, pas fitiores në Burrel, në faqen e klubit ka edhe një status nga presidenti italian Marko Pontreli, ndërsa ai nuk ngurron t’i bëj elozhe dhe fjalë të mëdha skuadrës blu, e madje duke kujtuar edhe historinë e madhe që ka në futbollin shqiptar.

Ja postimi në faqen zyrtare të klubit dinamovit…

E.S./Vipsport.al/