sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Pioli: Të iki nga Milani? Nuk më shqetëson aspak

Milani në sezonin e ardhshëm është duke projektuar të nisë një projekt të ri, i cili ka në krye Ralf Ranjik. Projekti bën që shukë poste në radhët e drejtuesve kuqezinj të jenë në dyshim, e mes tyre është edhe trajneri Stafano Pioli.

Megjithatë, tekniku shprehet se nuk është se e shqetëson ky fakt, por mendon më shumë për të mbyllur sezonin.
“Mendoj vetëm për rezultate pastaj ata që do të marrin vendimet, vendosin. Nuk e di nëse drejtuesit kanë marrë vendimin, por nuk është shqetësimi im apo i lojtarëve.

Tani po mbledhim frytet e punës së bërë në tetor dhe duhet të japim maksimumin për të kënaqur drejtuesit. Në fund të shohim çfarë vendimesh do marrin ata më sipër”, u shpreh Pioli.