sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

Partizani e nis merkaton nga…Hong Kongu!

Ish-anëtar i ekipit U-23 të Hong Kongut, Du Guoyu (Remi) është gati të bashkohet me skuadrën e Partizanit. Remi ka luajtur në Superligën e Helsinkit, por për shkak të dëmtimeve që ka pësuar dhe pandemisë u largua më herët prej Finlandës dhe tashmë është në kërkim të një eksperience të re, po në Europë dhe me shumë gjasa në Superioren shqiptare.

Këtë herë dhe më të kuqtë që sezonin e ardhshëm duan që të rikthehen te titulli kampion.

Sipas mediave vendas, mbrojtësi tajvano-francez, duket se do ta ketë të ardhmen në Shqipëri dhe akordi duket se është shumë pranë. Madje, pritet që të ketë bisedime edhe javën e ardhshme në lidhje me këtë transferim dhe nuk është çudi që të ketë zyrtarizim.

Nga të kuqtë do të ketë largime të shumta, e po ashtu edhe afrimet do të jenë të zgjedhura dhe pritet që të ketë disa lojtarë, nga tregu shqiptar dhe ai i huaj.

E.S./Vipsport.al/