sex hikayeleri porno izle kartal escort ankara escort antalya escort

PAOK hedh “grepat” te Luftëtari, grekët mbajnë në vëzhgim talentet bluzi

Luftëtari ka shumë lojtarë të talentuar që janë të moshës 19-22-vjeçarë dhe po luajnë titullarë e madje duke spikatur në Superioren tonë. Madje, shumë prej tyre kanë rënw në syrin e drejtuesve të shumë ekipeve të elitës, por edhe jashtë vendit.

Në ndeshjen që Luftëtari ka luajtur në Korçë ata kanë ndjkeur disa lojtarë para pandemisë, ndërsa duket se tashmë që garat janë drejt mbylljes priten edhe bisedime.

Një mesfushor dhe sulmuesi Mehmetllari kanë rënë në syrin e grekëve, megjithatë, tashmë mbtete për t’u parë se si do të vijojnë trativat, për më tepr që drejtuesit gjirokastritë kanë pohuar se shumica e skuadrës është nën kontratë edhe për vitin tjetër.

Në Gjirokastër do të luajnë në Kategorinë e Parë për sezonin e ardhshëm dhe për këtë përgatiten, ndërsa nëse do të ketë 5-6 largime titullarësh krysore, skuadra do ta ketë shumë të vështirë rikthimin në elitë, për më tepër që kohëzgjatja e merkatos do të jetë e vogël dhe është shumë e vështirë që të ndërtosh ekip për sezonin e ardhshëm…

E.S./Vipsport.al/